מתופפים ושופרות בכותל

מתופפים ושופרות לבר מצווה בכותל המערבי

להזמנת מתופפים ושופרות לכותל
התקשרו עכשיו:

 052-8858999 נדב.

מתופפים לבר מצווה בכותל

מתופפים לכותל? התקשרו עכשיו 052-8858999 נדב בר נור

בר מצווה בכותל ? מעגל מתופפים בכותל ? גלו את סוד הקסם של התהלוכה השמחה – מתופפים ושופרות בכותל המערבי.

 

 

מהו בעצם סוד הקסם של מעגלי המתופפים בכותל שצצו בישראל לפני כעשור וחצי שנים? מה באמת כוחו של התוף שמרגש כל כך הרבה אנשים ובעיקר משפחות שבאו לחגוג בר מצווה בכותל המערבי בירושלים? ללא ספק התופים מעוררים בנו רגשות של התעלות רוח המתפרשות אצלנו בשמחה, שמחת הלב שפורצת את המחסומים, שוברת את הקרח, ומחממת את הלבבות.

השמחה שנוצרת תוך כדי הליווי המוזיקלי, הקצב הסוחף, השירה, הריקוד של כל המשפחה יחד, אלו הרגעים שאין להם מחיר.. והם החשובים ביותר לחיבור וחיזוק הקשר המשפחתי.

ובסופו של דבר.. רגעים אלו הם מה שיזכרו לדורות.. לא כמה מפוארת היתה המסעדה או איזה שמלה לבשה הדודה.. אלא מה שנשאר בלב זה איך היה שמח !

כי השמחה זה עיקר העניין !

השמחה פותחת את הלבבות, השמחה גורמת לנו לאהוב. השמחה מביאה אותנו לידי מחשבה טובה.  השמחה מחיה את הגוף והנשמה. השמחה מנקה את הלב ממשקעים. השמחה היא החירות של האדם. כמו שכתוב "כִּי בְשִׂמְחָה תֵצֵאוּ וּבְשָׁלוֹם תּוּבָלוּן הֶהָרִים וְהַגְּבָעוֹת יִפְצְחוּ לִפְנֵיכֶם רִנָּה וְכָל עֲצֵי הַשָּׂדֶה יִמְחֲאוּ כָף".

האם יש דבר יותר חשוב מהשמחה ביום כל כך גדול ומשמעותי בחייו של הנער , כמו השמחה שלו שהתבגר, שהגיע לגיל מצוות, שהגיע לגיל שהוא כבר אחראי למעשיו, קצת מלחיץ אפשר להגיד.. לכן חשוב מאוד לשלב את היום הזה עם הרבה שמחה.

ברור לכולם שיום כזה של חגיגת בר מצווה בכותל עשוי להיות לחוץ ומלחיץ,

להורים: כל עניין האחריות על ההפקה, התזמון, האורחים – לרצות את רצונותיהם וציפיותיהם, שכולם יהנו, שכולם יגיעו בזמן, איך יהיה מזג האויר, ובעיקר שהילד יהנה, ושיהיה מרוצה.  הורים רבים צריכים לעיתים אף להתמודד עם סירובו וחששותיו.. וכו..

לחתן: שאצליח לקרוא בתורה ללא טעויות, שאזכור איך להניח את התפילין, שכל החברים שלי יהנו, מה זה אומר שמהיום אני הופך לגבר ? שאני לוקח אחריות ?  וכו…

ובקיצור -כולם דואגים שהכל יתקתק כמו שצריך !!

ראיתי משפחות רבות שמרוב דאגות על האירוע לא רק ששכחו לשמוח, אף שכחו להיות נוכחים באירוע… כלומר – נוכחים בגופם אך הראש שלהם לא נמצא !  אין דבר יותר חבל   מזה !! שכן בר מצווה הוא אירוע של פעם בחיים, וגם כבר הוצאתם כסף לא מבוטל על האירוע.. לא תהיו בו ?!

לכן… עשו לעצמכם טובה, וקחו את היום הזה עם הרבה נשימה, לדעת גם מתי לשחרר את עצמכם להינות. השמחה היא מאוד חשובה כאן  !

עשו את היום הזה המאושר בחייו של הנער המתבגר, יום של התכווננות לחייו כאדם בוגר, להצלחתו בחיים שכל אשר יעשה יצליח..

תנו לעצמכם את החופש ליהינות מהיום הזה.

תנו לנו לשמח אתכם בתהלוכת מתופפים שמחה בכותל, נרקיד אתכם, נשיר אתכם, נתקע בשופר, יהיה שמחה גדולה. באחריות.

אם תרצו עוד עצות וטיפים חשובים לתכנון האירוע בר מצווה בכותל, לחצו כאן: למדריך לתכנון בר מצווה בכותל

אצלנו גם הסבתות רוקדות !!

להזמנת תהלוכת מתופפים ושופרות לכותל

חייגו: 052-8858999 נדב.

חפשו אותנו בדף הפיסבוק של המעגליה

 

תהלוכת מתופפים בכותל

תהלוכת מתופפים בכותל